Dialogul sotiei mele la Canal 33: „Grădinăritul la nivel înalt”

3 gânduri despre “Dialogul sotiei mele la Canal 33: „Grădinăritul la nivel înalt”

  1. off topic
    In aceste zile am asistat la o manipulare grosalana din partea majoritatii posturilor tv romanesti, atribuind unele afirmatii unor persoane „civile” sau politice. Asa cum amintea dl. Mircea Badea, toata presa este la pamant, fiind populata de tot felul de fatuci frustrate, mai mult sau mai putin prompteriste. Romania are o gramada de probleme extrem de grave, trecute cu vederea de „marea” presa.

  2. Mi-a facut placere sa vad emisiunea! Sper ca nepotii sa vina mai des sa calareasca poneiul si sa se bucure de gradina si imprejurimi Daca vor sa calareasca ii trimiteti pe Valea Tarsei linga Breaza la Horses4u Au niste cai frumosi si blanzi acolo 🙂

Lasă un răspuns