Transmiteți:
- Partajează prin WhatsApp(Se deschide într-o fereastră nouă) WhatsApp
- Partajează pe Facebook(Se deschide într-o fereastră nouă) Facebook
- Partajează pe X(Se deschide într-o fereastră nouă) X
- Partajează pe Reddit(Se deschide într-o fereastră nouă) Reddit
- Trimite unui prieten un email cu o legătură(Se deschide într-o fereastră nouă) Email
- Imprimare(Se deschide într-o fereastră nouă) Imprimare
off topic
In aceste zile am asistat la o manipulare grosalana din partea majoritatii posturilor tv romanesti, atribuind unele afirmatii unor persoane „civile” sau politice. Asa cum amintea dl. Mircea Badea, toata presa este la pamant, fiind populata de tot felul de fatuci frustrate, mai mult sau mai putin prompteriste. Romania are o gramada de probleme extrem de grave, trecute cu vederea de „marea” presa.
Mi-a facut placere sa vad emisiunea! Sper ca nepotii sa vina mai des sa calareasca poneiul si sa se bucure de gradina si imprejurimi Daca vor sa calareasca ii trimiteti pe Valea Tarsei linga Breaza la Horses4u Au niste cai frumosi si blanzi acolo 🙂
Multumesc pentru sugestie